Inloopmiddagen om kennis te maken met Sumi-e en te oefenen
Basiscusus Sumi-e Beginners
Vrijdagochtend 6 keer van 10.00-12.30
2021 19 febr. 12 , 26 mrt. 9, 23 , 30 apr.
in de Blauwe Boerderij
De basistechnieken leer je aan de hand van het schilderen van de vier seizoensgebonden onderwerpen: bamboe (zomer), orchidee (lente), pruimenbloesem (winter),en chrysant (herfst).
Door het schilderen van deze onderwerpen leer je alle essentiële penseelstreken. Per cursus seizoen worden 2 onderwerpen behandeld. De lessen duren 2,5 uur omdat je even tijd nodig hebt voor de juiste focus en concentratie. Ik werk met kleine groepjes dus lekker rustig en veel persoonlijke begeleiding.
Tijdens het schilderen zijn er alleen de rustige klanken op de achtergrond. Ieder onderwerp wordt opgedeeld in basis streken die eerst afzonderlijk geoefend worden n.a.v. voorbeelden, daarna wordt pas het totaal geschilderd. Veel aandacht gaat naar het vullen van je penseel met inkttonen, penseel voering en compositie opbouw. Het klinkt misschien allemaal wat technisch maar de vreugde van een mooie streek is groot! Door veel thuis verder te oefenen krijg je steeds meer grip en wordt jouw handschrift zichtbaar.
Prijs € 160,- incl. koffie/thee, oefenpapier en les stencils
basis penselen en inkt zijn in de les te koop. Verder nodig: molton kleedje, inkt schaaltje Rijstpapier kan in de les aangeschaft worden, maar de kosten ervan zijn niet bij de cursusprijs inbegrepen.
Bij opgave voor 15 januari 2021 krijg je 5 vellen rijstpapier cadeau.
Gratis één inloop middag t.w.v. € 12,50 (excl. koffie thee) op een woensdag, per cursus.
Wil je je aanmelden of meer informatie over bovenstaande activiteiten, je kan mij bereiken via een mail of telefoon.
Sylvia Bökkerink 0612584116 s-bokkerink@home.nl
Donderdagochtend 8 keer van 10.15 -12.45
2021 11, 18 febr. 4, 11, 25 mrt. 1,15,29 apr.
in de Blauwe Boerderij
Om aan de cursus Sumi-e landschap mee te kunnen doen heb je de basis kennis, technieken en oefening van de 4 seizoenen nodig (zie basis cursus). Rijstpapier kan in de les aangeschaft worden, maar de kosten ervan zijn niet bij de cursusprijs inbegrepen.
Prijs € 175,- incl. koffie/thee, oefenpapier en stencils
Bij opgave voor 15 januari 2021 krijg je 5 vellen rijstpapier cadeau.
Gratis één inloop middag t.w.v. € 12,50 (excl. koffie thee) op een woensdag, per cursus.
Wil je je aanmelden of meer informatie over bovenstaande activiteiten, je kan mij bereiken via een mailtje of telefoon.
Sylvia Bökkerink 0612584116 s-bokkerink@home.nl